Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANSE CALIBRATE 1 MICROLITRU ABS 1PC/PACK

Număr anunț
DA20535587
Autoritate contractantă
AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
Furnizor / câștigător
SOLANTIS SRL (CUI RO30545999)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,90 RON
Valoare atribuită
305,90 RON
Data publicării
06.06.2018 11:48
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305,90 RON

din 305,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.