Ofertă acceptată Cumpărare directă

RAMA+CAPAC CANALIZARE B125 MQB60

Număr anunț
DA20534792
Autoritate contractantă
COMUNA HIDA (PRIMARIA COMUNEI HIDA) (CUI 4792272)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423750-3 · Capace pentru canale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,38 RON
Valoare atribuită
245,38 RON
Data publicării
06.06.2018 11:18
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,38 RON

din 245,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.