Ofertă acceptată Cumpărare directă

pungi farmaceutice

Număr anunț
DA20532076
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BOTOSANI (CUI 14835931)
Furnizor / câștigător
ARKAS PRODEXIM SRL (CUI RO14953341)
Cod CPV
33770000-8 · Articole de hartie pentru uz sanitar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160 RON
Valoare atribuită
160 RON
Data publicării
06.06.2018 09:50
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160 RON

din 160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.