Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale curatenie

Număr anunț
DA20532041
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL PRAHOVA (CUI 2998315)
Furnizor / câștigător
SCRAD SGR INVEST SRL (CUI 34412600)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
993,60 RON
Valoare atribuită
993,60 RON
Data publicării
06.06.2018 09:49
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

993,60 RON

din 993,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.