Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PRODUSE CURATENIE - CAMIN CULTURAL
- Număr anunț
- DA20529235
- Autoritate contractantă
- UAT COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 3126624)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 498,26 RON
- Valoare finală
- 498,26 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 16:54
- Data finalizării
- 06.06.2018 08:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.