Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE BIROU - MORFOPATOLOGIE / FIZIOPATOLOGIE / FIZIOLOGIE -

Număr anunț
DA20524920
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,10 RON
Valoare atribuită
115,10 RON
Data publicării
05.06.2018 13:33
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,10 RON

din 115,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.