Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Geam termopan transparent
- Număr anunț
- DA20527929
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
- Furnizor / câștigător
- UNION GLASS SRL (CUI RO13425372)
- Cod CPV
- 44111540-8 · Sticla izolanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99,19 RON
- Valoare atribuită
- 99,19 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 15:19
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 15:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
99,19 RON
din 99,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro