Atribuită Cumpărare directă

DEGIVRANTI solizi si lichizi PENTRU PISTE UM 02015 BACAU

Număr anunț
DA36313495
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
Furnizor / câștigător
ROMCHIM PROTECT SRL (CUI 10167619)
Cod CPV
24951310-1 · Agenti de dejivrare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
82.000 RON
Data publicării
19.08.2024 14:30
Data finalizării
20.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82.000 RON