Ofertă acceptată Cumpărare directă

Condica prezenta profesori A3 coperta mucava

Număr anunț
DA20538656
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTA "DIMITRIE CUCLIN (CUI 3952200)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42 RON
Valoare atribuită
42 RON
Data publicării
06.06.2018 13:25
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42 RON

din 42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.