Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta Orange pentru 10 numere

Număr anunț
DA20538228
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA KÁJONI JÁNOS (CUI 8162237)
Furnizor / câștigător
OPERA SBK CONSULT SRL (CUI RO34140629)
Cod CPV
64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.992 RON
Valoare atribuită
4.992 RON
Data publicării
06.06.2018 13:11
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.992 RON

din 4.992 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.