Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEDIA CONVERTOR MULTI-MODE 10/100Mbps 850nm > MAXIM 550m Conector Dual SC

Număr anunț
DA20538202
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
START BIT NET SRL (CUI RO17009845)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
91 RON
Valoare atribuită
91 RON
Data publicării
06.06.2018 13:10
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

91 RON

din 91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.