Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fir motocoasa Stihl, 280 m;Aparatoare protectie plastic motocoasa STIHL
- Număr anunț
- DA20537118
- Autoritate contractantă
- DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
- Furnizor / câștigător
- DASILVA ROM S.R.L. (CUI RO16659610)
- Cod CPV
- 42675100-9 · Piese pentru ferastraie cu lant (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,15 RON
- Valoare atribuită
- 336,15 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 12:37
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
336,15 RON
din 336,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro