Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placuta CNMG 19 06 16-PR 4335

Număr anunț
DA20535000
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI RO14257595)
Furnizor / câștigător
VIGRA MARKETING & SERVICES SRL (CUI RO15143726)
Cod CPV
42674000-1 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea metalelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.782,20 RON
Valoare atribuită
1.782,20 RON
Data publicării
06.06.2018 11:26
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.782,20 RON

din 1.782,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.