Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie de filtru pt analize CANTITATIVE Albastra, diametrul 240 mm (cutie x 100 rondele).
- Număr anunț
- DA20534304
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BISTRITA-NASAUD (CUI 11320086)
- Furnizor / câștigător
- CHIMEXIM S.R.L. (CUI RO23652054)
- Cod CPV
- 15994200-4 · Hartie de filtru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260 RON
- Valoare atribuită
- 260 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 11:01
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260 RON
din 260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro