Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cordless Professional Presenter Logitech R400, 2.4GHz Wireless, USB

Număr anunț
DA20532550
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
42967100-3 · Unitate de comanda digitala la distanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
920,34 RON
Valoare atribuită
920,34 RON
Data publicării
06.06.2018 10:05
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

920,34 RON

din 920,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.