Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE

Număr anunț
DA20531217
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PETROL MORENI (CUI 4279782)
Furnizor / câștigător
GRUP MODAL SRL (CUI RO14465294)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,50 RON
Valoare atribuită
114,50 RON
Data publicării
06.06.2018 09:21
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,50 RON

din 114,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.