Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cilindri pneumatici

Număr anunț
DA20510362
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI RO18378344)
Cod CPV
42121100-4 · Cilindri hidraulici sau pneumatici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.768,40 RON
Valoare atribuită
5.768,40 RON
Data publicării
04.06.2018 13:39
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 07:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.768,40 RON

din 5.768,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.