Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD WD Black 500GB, 7200rpm, 64MB cache, SATA III

Număr anunț
DA20531687
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30145000-7 · Piese si accesorii pentru masini de calcul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.678 RON
Valoare atribuită
3.678 RON
Data publicării
06.06.2018 09:38
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.678 RON

din 3.678 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.