Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de sarpanta, de invelitori si lucrari conexe

Număr anunț
DA20531038
Autoritate contractantă
ACMVOL DESIGN S.A. (CUI 33137064)
Furnizor / câștigător
NEVAL SRL (CUI RO18460842)
Cod CPV
45261000-4 · Lucrari de sarpanta si de invelitori si lucrari conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.368,12 RON
Valoare atribuită
44.368,12 RON
Data publicării
06.06.2018 09:14
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.368,12 RON

din 44.368,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.