Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INSTALARE DISPOZITIVE SECURITATE
- Număr anunț
- DA20528627
- Autoritate contractantă
- Directia de Asistenta Sociala (Salaj) (CUI 14992855)
- Furnizor / câștigător
- DIA GUARD PROTECTION SRL (CUI 25271528)
- Cod CPV
- 45233292-2 · Instalare de dispozitive de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300 RON
- Valoare atribuită
- 2.300 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 15:52
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.300 RON
din 2.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro