Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie reparare si intretinere statie de epurare

Număr anunț
DA20525518
Autoritate contractantă
COMUNA MARTINIS (CUI 4246238)
Furnizor / câștigător
HIDROTRAN SRL (CUI RO15256962)
Cod CPV
45259100-8 · Reparare si intretinere a statiilor de epurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.119,98 RON
Valoare atribuită
37.119,98 RON
Data publicării
05.06.2018 13:51
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.119,98 RON

din 37.119,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.