Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 74,8% sub estimat
prelungire 4 module + suport standard si pretul de 176.4 lei.
- Număr anunț
- DA20532916
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DE ARTE " N.N. TONITZA" BARLAD (CUI 19221924)
- Furnizor / câștigător
- CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700 RON
- Valoare atribuită
- 176,40 RON 74,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.06.2018 10:16
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
176,40 RON
din 700 RON estimat
74,8%
Adjudecat la 25,2% din estimat · economie 523,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.