Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem gestionare activitati de administratie publica si interactiune cu cetatenii
- Număr anunț
- DA20526647
- Autoritate contractantă
- COMUNA SINCA NOUA (PRIMARIA SINCA NOUA BRASOV) (CUI 14670850)
- Furnizor / câștigător
- SMARTCITY SOLUTIONS SRL (CUI 38084505)
- Cod CPV
- 48490000-9 · Pachete software de achizitii publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.605,04 RON
- Valoare atribuită
- 12.605,04 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 14:36
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.605,04 RON
din 12.605,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro