Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE SI CONSUMABILE NUMAR DE REFERINTA: BST15 PRET DE CATALOG: 1.109,24 RON / Unitate de

Număr anunț
DA20537639
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE TITULESCU (CUI 4301081)
Furnizor / câștigător
BEST COPIERS SRL (CUI 19164187)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.109,24 RON
Valoare atribuită
1.109,24 RON
Data publicării
06.06.2018 12:53
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.109,24 RON

din 1.109,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.