Ofertă acceptată Cumpărare directă

RISPOLEPT SOL.ORALA 1MG/ML X 30ML

Număr anunț
DA20531711
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,82 RON
Valoare atribuită
12,82 RON
Data publicării
06.06.2018 09:38
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,82 RON

din 12,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.