Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de organizare de prezentari de moda
- Număr anunț
- DA20531037
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Furnizor / câștigător
- BEST EVENT LOGISTICS SRL (CUI Ro32558448)
- Cod CPV
- 79955000-3 · Servicii de organizare de prezentari de moda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.570 RON
- Valoare atribuită
- 33.570 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 09:14
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.570 RON
din 33.570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro