Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii FortiGate 1000C

Număr anunț
DA20527206
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
DENDRIO INNOVATIONS S.R.L. (CUI RO27895927)
Cod CPV
72500000-0 · Servicii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.183 RON
Valoare atribuită
35.183 RON
Data publicării
05.06.2018 14:54
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.183 RON

din 35.183 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.