Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de reparare analizoare de laborator

Număr anunț
DA20516278
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
50412000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de testare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.564,64 RON
Valoare atribuită
8.564,64 RON
Data publicării
05.06.2018 08:50
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.564,64 RON

din 8.564,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.