Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII ARHIVARE / LEGARE DOCUMENTE

Număr anunț
DA20534645
Autoritate contractantă
Comuna Slobozia Bradului (CUI 4410658)
Furnizor / câștigător
T & T PRESTLIL VISION SRL (CUI 35633501)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.501 RON
Valoare atribuită
21.501 RON
Data publicării
06.06.2018 11:12
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.501 RON

din 21.501 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.