Ofertă acceptată Cumpărare directă

camera auto 1100/20

Număr anunț
DA20530035
Autoritate contractantă
COMUNA JARISTEA (CUI 4298016)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI RO2846040)
Cod CPV
19511200-3 · Camere de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,90 RON
Valoare atribuită
147,90 RON
Data publicării
06.06.2018 08:24
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,90 RON

din 147,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.