Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telemea vaca Raraul

Număr anunț
DA20536928
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA, MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170380)
Furnizor / câștigător
ENANIC INTERMED SERV SRL (CUI RO32158760)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,60 RON
Valoare atribuită
210,60 RON
Data publicării
06.06.2018 12:31
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,60 RON

din 210,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.