Ofertă acceptată Cumpărare directă

BETALOC I.V. 1MG/ML 5FI X 5ML (METOPROLOLUM)

Număr anunț
DA20535965
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33622600-2 · Betablocanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275 RON
Valoare atribuită
288,40 RON
Data publicării
06.06.2018 12:00
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,40 RON

din 275 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.