Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii verificare proiect tehnic dispensar medical

Număr anunț
DA20529745
Autoritate contractantă
COMUNA CERNISOARA (CUI 2541444)
Furnizor / câștigător
PFA POPESCU MAGDA (CUI 26883428)
Cod CPV
71315210-4 · Servicii de consultanta in instalatii tehnice de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare finală
2.500 RON
Data publicării
06.06.2018 07:54
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.