Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb compatibile cu instalatiile Rx SIREMOBIL COMPACT si POLYMOBIL 10

Număr anunț
DA20525006
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
KARITRAV C.O. SRL (CUI RO18779567)
Cod CPV
31720000-9 · Echipament electromecanic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.980 RON
Valoare atribuită
7.980 RON
Data publicării
05.06.2018 13:36
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.980 RON

din 7.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.