Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRINTAT DIPLOME

Număr anunț
DA20532723
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SALSIG (CUI 33315234)
Furnizor / câștigător
BONDAX SRL (CUI RO18162692)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,44 RON
Valoare atribuită
118,44 RON
Data publicării
06.06.2018 10:10
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,44 RON

din 118,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.