Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet diplome

Număr anunț
DA20531541
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” EMIL DRĂGAN ” UNGHENI (CUI 18160365)
Furnizor / câștigător
CROMATIC TIPO SRL (CUI RO1211987)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
362 RON
Valoare atribuită
362 RON
Data publicării
06.06.2018 09:33
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

362 RON

din 362 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.