Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ORGANIZARE MANIFESTARE CULTURALA PROMOVAREA TRADITIILOR LOCALE
- Număr anunț
- DA20521601
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOTIZ (CUI 3896615)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA CULTURALA SATMARENII (CUI 27248386)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 105.000 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 11:42
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 08:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105.000 RON
din 100.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro