Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de consultanta juridica, asistenta si reprezentare juridica

Număr anunț
DA20513406
Autoritate contractantă
ORASUL DOLHASCA (CUI 5461609)
Furnizor / câștigător
Solcan Ingrid-Bianca - Cabinet de Avocat - Practician in Insolventa (CUI 25390006)
Cod CPV
79110000-8 · Servicii de consultanta si de reprezentare juridica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare finală
30.000 RON
Data publicării
04.06.2018 15:11
Data finalizării
06.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.