Atribuită Cumpărare directă

Pachet rechizite

Număr anunț
DA36315955
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala Spiru Haret (CUI 15277140)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.549,36 RON
Data publicării
19.08.2024 14:30
Data finalizării
20.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.549,36 RON