Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BAUTURI NEALCOLICE

Număr anunț
DA20531416
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA URSULUI (CUI 2613850)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI RO5785567)
Cod CPV
15982000-5 · Bauturi nealcoolice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,44 RON
Valoare atribuită
672,44 RON
Data publicării
06.06.2018 09:28
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,44 RON

din 672,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.