Ofertă acceptată
Cumpărare directă
rigider cu doua usi Arctic AD54240+, 223 l, Clasa A+, H 145.8 cm, Alb
- Număr anunț
- DA20524585
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Dr. Alexandru Barbat (CUI 4523193)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840,33 RON
- Valoare atribuită
- 840,33 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 13:21
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 07:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
840,33 RON
din 840,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro