Atribuită Cumpărare directă

ACUM BOSCH POWER AGM 12V PA008 70AH 760A

Număr anunț
DA36316428
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGICL "GENERAL MAGHERU" MUN. RM. VALCEA (CUI 2541231)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
715,15 RON
Data publicării
20.08.2024 14:30
Data finalizării
21.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

715,15 RON