Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAFEA BRAVOS CLASSIC 1KG
- Număr anunț
- DA20545683
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PREGATIRE,ODIHNA SI RECUPERARE - COMPLEX SOVATA (CUI RO14491692)
- Furnizor / câștigător
- VICTROMAX SRL (CUI RO15274446)
- Cod CPV
- 03131100-9 · Boabe de cafea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137,64 RON
- Valoare atribuită
- 137,64 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 09:30
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
137,64 RON
din 137,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro