Ofertă acceptată Cumpărare directă

Garantie extinsa si mentenanta echipamente

Număr anunț
DA20543186
Autoritate contractantă
Agentia Nationala a Functionarilor Publici (CUI 12979825)
Furnizor / câștigător
CAMERA DE PRINT SRL (CUI 37900893)
Cod CPV
50312300-8 · Repararea si intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.574 RON
Valoare atribuită
44.574 RON
Data publicării
06.06.2018 16:53
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 16:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.574 RON

din 44.574 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.