Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție Bistro Carp 2000

Număr anunț
DA20542694
Autoritate contractantă
TRANSPORT URBAN SINAIA S.R.L. (CUI RO21610575)
Furnizor / câștigător
VISION STAR COM SRL (CUI 14843209)
Cod CPV
03131100-9 · Boabe de cafea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.307,95 RON
Valoare atribuită
1.307,95 RON
Data publicării
06.06.2018 15:55
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.307,95 RON

din 1.307,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.