Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparare si intretinere echipament

Număr anunț
DA20535700
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 2 HUNEDOARA (CUI 32212605)
Furnizor / câștigător
BEST DINUTATI SRL (CUI 16798406)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,41 RON
Valoare atribuită
487,41 RON
Data publicării
06.06.2018 11:52
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,41 RON

din 487,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.