Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dezinsectie puncte gel + Servicii de deratizare

Număr anunț
DA20530136
Autoritate contractantă
Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
Furnizor / câștigător
SCHIȚCU FLORIN-GRIGORE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 30569238)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.925 RON
Valoare atribuită
10.925 RON
Data publicării
06.06.2018 08:31
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.925 RON

din 10.925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.