Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie SFOARA CANEPA 100GR

Număr anunț
DA20546337
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
39541140-9 · Sfori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,70 RON
Valoare atribuită
16,70 RON
Data publicării
07.06.2018 09:53
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,70 RON

din 16,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.