Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIONARE Eprubete sumar urina 10 ml, cu dop alb si eticheta, rack de 50

Număr anunț
DA20548403
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220 RON
Valoare atribuită
220 RON
Data publicării
07.06.2018 10:58
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220 RON

din 220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.