Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plasture Dermafoil transparent, steril, 7 cm x 8.5 cm

Număr anunț
DA20543924
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
BIOLIFE GRUP SRL (CUI RO15487975)
Cod CPV
33141112-8 · Plasturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105 RON
Valoare atribuită
105 RON
Data publicării
07.06.2018 08:00
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105 RON

din 105 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.